loader
Foto

Zafer partisi Bursa İl Başkanı Halil İbrahim Aydın'ın Basın Açıklaması


Zafer Partisi Bursa İl Başkanı  Aydın’ın Basın Açıklaması


Bilindiği üzere 14 Ekim 2021 tarihinde Mustafakemalpaşa, Osmangazi ve Gemlik ilçe başkanlarımızı görevlendirmiştik.

Zafer Partisi İl Başkanlığımızın teşkilatlanma faaliyetleri kapsamında Ötüken’ den Kızıl Elmaya Dernek Başkanı Veteriner Hekim Sn. Işıl ESGİN Nilüfer ilçe başkanımız olarak görevlendirilmiştir. Kendilerini tebrik ediyor ve yeni görevinin Nilüfer ilçemize ve Bursa’mıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

Şu ana kadar ülke çapında 37 İlimizin il başkanı atanmıştır. Partimizin teşkilatlanması yüksek bir tempoda devam etmektedir. İktidarın yanlış politika ve uygulamalarından, sarı muhalefetin de yetersizliğinden umudunu kesmiş milyonlar artık ümit olarak Zafer Partimize yönelmiştir. Heyecanımız büyüktür. Çünkü davamız ve önceliğimiz siyasetten öte vatandır. Bu kapsamda; -Devlet mekanizmasının tekrar toparlanması, liyakate önem verilmesi, -Halkımızda kaybolan adalet duygusunun yeniden tesis edilmesi, -Umutsuzluğun yerini umudun alması,

-Çalışan insanların ailelerini geçindirebilecekleri bir gelire kavuşmaları,

-Hiçbir evladımızın yurt sorunu çekmemesi,

-Saçı sakalı ağarmış büyüklerimizin emeklilik sonrası çalışmak zorunda kalmaması,

-Ve en önemli önceliğimiz olarak Suriyeli ve Afganlı sığınmacıların kendi vatanlarına Türk dostu olarak uğurlanmalarını sağlayacağız.

Hedef ve ideallerimiz sadece sığınmacılarla sınırlı değildir. Ekonomiden, üretime, eğitime, her konuda hedeflerimiz bulunmaktadır. Bizler ülkemizin geleceğini kendi geleceği olarak gören bir anlayışın temsilcileriyiz. Bu kapsamda; ülkemize gönülden bağlı olan herkesi partimize davet ediyorum. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

20.10.2021 Halil İbrahim Aydın Bursa Kurucu İl Başkanı


Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin kurucusu Başbuğ Atatürk’ ün rüyasını gerçekleştirmek biz Türk Milliyetçilerinin görevidir. 

Son 20 yılda ekonomiden tarıma, işsizlikten eğitime, Adalet ve yargı sisteminden üretime, sanayi, dış politika, gençlerin ve kadınlarımızın sorunu iyiye gitmek bir yana, çöküşe geçmiştir. Şu anda ulusumuz ciddi ekonomik sorunlarla karşı karşıya ve geçim derdindedir. Tüm bu sorunlar çözülmeden güçlü Türkiye’den söz edilemez.

Son yıllarda ulusumuzun en büyük sorunu, mülteci sorunudur. Başbuğ Atatürk "Türkiye Türklerindir" demiştir, şu anda neredeyse Türkiye mültecilerin. Mülteci istilasına uğrayan Türkiye’ nin, paralel olarak ekonomisi de kötüye gitmekte ve Türk ulusu kutuplaşmaya itilmektedir.

Dünyanın hiçbir yerinde sığınmacılara vatandaşlık verilmezken, Türkiye’de mültecilere hukuksuz bir şekilde tanınan ayrıcalıklarla, her kurumda varlıklarını sürdürmekteler

Türkçü bir parti olarak Türk ulusunu kucaklayacağına inandığım partimizin Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit ÖZDAĞ’ ın Türkçü duruşu, Türk düşmanlarına karşı takındığı net tavır, partimizi kurarken Türk ulusu için verdiği net mesajlar, yapacaklarımızın göstergesidir. Sığınmacıların gönderilmesi, askeri okulların ve köy okullarının yeniden açılacak olması ulusumuz için önemlidir. Sığınmacıların gönderilmesi ile, ekonomik politikalar da rahatlayacaktır.