loader
Foto

TÜED Adana Şube Başkan Adayı Akar Dev Projelerle Geliyor


NOVACELL AJANS/ADANA/TÜED Adana Şube Başkan Adayı Kemal Akar Tüm emeklilerin dertlerine çare olmaya geliyor. TÜED’in bu güne kadar üyelerinin daha refah bir ortamda yaşamları için büyük etkili ve ses getirecek projeler hazır hazırlandı görev başlaması ile dev projeler işleme girecek TÜED’in konumu çok farkındalık artmış olacaktı.

Akar’ın en çok önemle üzerinde durduğu eğitim TÜED üyelerinin Çocukları ve torunların daha iyi eğitim olanaklarına sahip olmaları için özel kurslar tertiplenecek eğitim ve öğretim düzeyinin yüksek seviyelere gelmesi ile başarı oranlarının artırılması ve ailelerin emeklerinin boşa çıkmaması konusunda ağırlık verilerek TÜED üyelerinin ekonomilerinin belirli düzeyde rahatlama imkânlarını sağlanacağını belirtti.

Kemal Akar’ın önem verdiği ve öncelikler sırasına koyduğu çok önemli konu aile birliğinin en iyi şekilde sağlanmasıdır.

Psikolog ve Pedagog Zeynep Serap Baltacı ile kuracağı TÜED içinde ücretsiz Aile danışmanlık bölümü olacak Aile danışmanlığı-Aile içi iletişim- dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu-verimli ders çalışma teknikleri-sınav kaygısı heyecanından kurtulma-birebir depresyon terapileri-gençlik sorunları ve baş etme yolları  Zeynep Serap Baltaci  psikolojik Danışman ve pedagog eşliğinde çözümlemesi sağlanacaktır.

Ayrıca TÜED Üyelerinin dar gelirli olmaları her ayın sonunu zor getirmelerinden dolayı mutfak masraflarını en aza indirgenmesi için tüketim kooperatifi kurularak ekonomilerinin rahatlaması sağlanacaktır. Kurulacak kooperatif kesinlikle kar amaçlı olmayacaktır.

Kemal Akar Ziyaretleri Sivil Toplum örgütlerinden gelen davetler üzerinde DİSK Emekliler, Mahfesığmaz  semtinde bulunan kadınlar pazarında esnaf ve emeklilerle buluşması çoşku ile karşılandı.

Kemal Akar TÜED çalışmaları tüm hızı ile devam etmektedir.Bu Haber 282 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..