loader
Foto

İYİ PARTİ MALTEPE'DE ATAMALAR DEVAM EDİYOR


Yağız Bayraktar’ın Başkanlığında faaliyetlerine tam hız devam eden İYİ Parti Maltepe İlçe Başkanlığı bazı mahallelerde yeni Mahalle Başkanlarını göreve getirerek teşkilat içerisinde hizmet aşkı ve heyecanını diri tutmayı planlıyorlar.

İYİ Parti Maltepe İlçe Başkanlığındaki Mahalle Başkanları atamaları devam ediyor. Girne Mahalle Başkanının ataması yapıldı, yeni mahalle Başkanı İlçe Başkanı Yağız Bayraktar’dan atama belgesini alarak vazifesine başladı.Girne  Mahalle Başkanı Erdal Meşe'ye atama belgesini veren Bayraktar

BAŞKAN BAYRAKTAR''BU BİR BAYRAK YARIŞI''

 “Görevi devreden Mahalle Başkanımıza teşekkür ediyoruz, bu bir bayrak yarışı, şimdi yeni arkadaşımız Erdal Meşe bu hizmet yarışını sürdürecek, ona da başarılar diliyorum. Her bir İYİ Partili yol arkadaşımıza ihtiyacımız olduğunu yineleyerek teşekkür edeceğiz dedi.”

TEŞKİLAT BAŞKANI ZEKİ GÜVEN

Atama sürecini yürüten Teşkilat Başkanı Zeki Güven' de “İYİ Parti  bir davanın partisidir, bu davada ter döken her bir arkadaşımızın emekleri muhakkak zayi olmayacaktır, bizler teşkilatımızdaki resmi konumumuza bakmadan hizmet edecek ve her zaman olduğu gibi bir ve beraber olacağız İYİ Parti’nin gücünü, kuvvetini yukarılara çekerek hep birlikte başaracağız.  Mahalle teşkilatlanması konusunda da bir hedefimiz var. O hedefe ulaşmış İYİ Parti’nin önünde kimse duramaz  Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendinin de söylediği gibi 'Cesur' gönüldaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Allah'ın izniyle Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin kuruluş ruhuna, Atatürk İlke ve İnkılaplarına sahip çıkarak Türk Milletini çağdaş medeniyetler seviyesine taşıyacağız.” dedi.Bu Haber 282 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..