loader
Foto

Selda Kanat KİMDİR ?


Selda Kanat KİMDİR ?

08.03.1979 Ankara doğumlu ,Aslen Nevşehir Hacıbektaşlı

İlk -orta ve lise eğitim  Hacıbektaş ve Antalya Muratpaşa  lisesi Aynı zamanda baba mesleğinden  dolayı ticaret hayatına atıldı .

2010 yılında  Adana ya yerleşti ve 10 yıldır Adana’da yaşıyor .Adana da ilk sağlık sektöründe 2010 yılında özel Metro Hastanesi’nde YYBÜ ünitesinde  sağlık personeli olarak çalıştı .Daha sonrasında 2014 yılında Avrupa Hospital Hastanesi’nde genel YBÜ hemşire destek hizmetlerinde görev aldı.

Fahrettin Çetin Selda Kanat Abit Taşcılar

2015 yılında Kozza garanti konut gayrimenkul şirketinde satış pazarlama ve yönetici _ 2018 yılında Çukurova su arıtma sistemlerinde ön muhasebe ve servis yöneticiliği yaptı.

Evli ve bir çocuk sahibi Özel sektörde değişik iş ve tecrübe edinmesiyle birlikte ,şuan  kendine ait işyerini yönetmekte ayrıca kozmetik ve bitkisel ürünler üzerine sponsorluk yapıyor. 

Kendi işyerini dışında siyasi ve sosyal çalışmaya yapmaktadır. Türkiye’nin gündeminden dolayı temiz siyasete ihtiyacının oluşumunun ,varlığından dolayı siyasi yaşama tamamen girme kararını alarak barışın eşitliğin olması gerektiğini düşünerek siyasi hayatıma düşüncelerime uygun olan ,Türkiye’nin aydınlığı refahı ve eşitliliğe ,kardeşliğe önem veren Yeni kurulan Barış ve Eşitlik Partisi ile görüşmeler yapılarak ADANA il örgütlenmesi için görev verildi. (BEP) Barış ve Eşitlik Partisinin Örgütünün Lideri olarak göreve başladım.

Eşitlik ve Barış Partisi olası erken seçim olur ise EBP Adana İl Yönetimi Hazır durumdadır.Bu Haber 503 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..