loader
Foto

Ramazan Çimen’den ÇGC’ye ziyaret


Ramazan Çimen’den ÇGC’ye ziyaret

Adana ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Başkanı Cafer Esendemir’i makamında ziyaret ederek kendisinin ve ekibinin projelerini anlattı.

(ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, ve ÇGC'ti Başkanı Cafer Esendemir

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Başkanı Cafer Esendemir’e teşekkürlerini ileten Ramazan Çimen

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, kulüplerden, spor camiasından ve yerel yönetimlerden yoğun ilgi görüyor. Ramazan Çimen, gittiği her yerde  “Başkan” gibi karşılanıyor..

AMATÖR RUHLA BAŞARACAĞIZ

Hentbol, basketbol ile masa tenisi oynayan eski bir sporcu olması nedeniyle her zaman sporun ve sporcunun yanında olan Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Başkanı Cafer Esendemir’e teşekkürlerini ileten Ramazan Çimen, “Tek isteğimiz Adana amatörünü hak ettiği noktaya taşımak. Bunun için göreve talibiz. ‘Güçlü amatör güçlü ASKF’ sloganı ile büyük projelerle yola çıktık. Adana amatörlerini hak ettikleri yere taşıyacağız. Amatörden alan değil, veren olacağız. Geçmişteki amatör heyecanı geri getireceğiz. Bu konuda yerel medyanın desteğine ihtiyacımız olacak ” dedi.

(ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, ve ÇGC’ti Başkanı Cafer Esendemir

RAMAZAN ÇİMEN’E BAŞARILAR

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Başkanı Cafer Esendemir ise yıllardır Adana sporuna maddi-manevi desteklerde bulunan Ramazan Çimen’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Birlik beraberlik duygusu içinde ”Biz” olgusu ile hareket ederek Adana sporunu kalkındırmak için herkes var gücüyle çalışmalı. Hep beraber geçmiş yıllarda Türk sporunda söz sahibi olan Adana’yı sporda hak ettiği yere getirmeye çalışmalıyız. Ramazan Çimen’e çıktığı bu yolda başarılar diliyorum ”dedi.

01haber ajansBu Haber 108 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..