loader
Foto

Prof. Dr. Tuncel, “Medya İletişimin Temel Taşlarından Biri”


 

 

Prof. Dr. Tuncel, “Medya İletişimin Temel Taşlarından Biri”

NOVACELL AJANS/ADANA-Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncel, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin 46. kuruluş yıldönümü nedeniyle Başkan Cafer Esendemir’e bir kutlama mesajı gönderdi. 

Gazetecilerin toplumun haber alma özgürlüğü adına önemli bir görev üstlendiğine işaret eden Prof. Dr. Tuncel mesajında şunları söyledi;Prof.Dr.Tuncel, “Medya İletişimin Temel Taşlarından Biri”

“İletişimin temel taşlarından olan medya, demokrasinin işlemesini sağlayan en önemli kurumların başında gelmektedir. Bireylerin gerçekleri öğrenmesinde ve düşüncelerini ifade etmesinde etkili bir araç olan basın yayın organlarının gücü, tüm dünyayı etkisi altına alan covid-19 pandemisinde günümüzde önemini daha çok hissettirmektedir.

Tuncel, “Medya İletişimin Temel Taşlarından Biri

Tuncel, “Medya İletişimin Temel Taşlarından Biri

Bu vesile ile kurulduğu günden itibaren önemli çalışmalara imza atan her zaman köprü vazifesi gören Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin kuruluşunun 46Incı yılını kutluyor, yaptığımız her çalışmada, gerek haberleriyle gerekse manevi olarak bizi yalnız bırakmayan basın mensubu arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.”Bu Haber 459 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..