loader
Foto

Niğde ve Mersin Gazeteciler Cemiyet Başkanları ÇGC’de


Niğde ve Mersin Gazeteciler Cemiyet Başkanları ÇGC’de

Düzgün ve Tepe ÇGC Sosyal Tesisleri’nde

Niğde Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı Alpaslan Düzgün ve Mersin Gazeteciler Cemiyeti (MGC) Başkanı Kaya Tepe, Adana’da Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin Sosyal Tesisleri’ni ziyaret etti. NGC Başkanı Alpaslan Düzgün, Yönetim Kurulu üyeleri ve yerel gazete temsilcileriyle birlikte yaptığı ziyarette; ÇGC’nin sosyal tesislerini çok beğendiklerini ifade ederek, “Bu tesisi Adana’ya kazandıran meslektaşlarımızı tebrik ediyorum. Çok güzel ve örnek bir tesis olmuş” dedi.

MGC Başkanı Kaya Tepe de Mali Sekreter Abdullah Biçer ile birlikte ÇGC Sosyal Tesisleri’ne yaptığı ziyarette; çok yönlü değerlendirilebilecek konumda olan ÇGC Sosyal Tesisleri’nin basın camiasına hayırlı olması temennisinde bulundu.

Tepe, Mersin Mezitli Belediyesi’nin yaptırdığı “BASINEVİ”nin hizmete girdiğini, Yenişehir Belediyesi’nin yaptırdığı Cemiyet Hizmet Binası’nın da önümüzdeki aylarda hizmet vereceğini ifade etti. Tepe; ÇGC ile ortak projeler yapmaya hazır olduklarını da dile getirdi.

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir; konuk Cemiyet Başkanlarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek pandemi sürecinden sonra normalleşmeyle birlikte sosyal tesislerde faaliyetlere hız vereceklerini ifade etti. Mersin Gazeteciler Cemiyeti’nin ziyaretinde, ÇGC Yönetim Kurulu üyesi Mutlu Mete de hazır bulundu.

uha HABER AJANSIBu Haber 41 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..