loader
Foto

Adana Yüreğir Anadolu mahallesinin sevilen muhtarı Şahin Kavas


Yusuf ÖZER ‘İN ÖZEL HABERİ


Adana Yüreğir Anadolu mahallesinin sevilen muhtarı Şahin Kayas


Yüreğir İlçesinin Anadolu mahallesi denince akla gelen ilk isim Muhtara Şahin kayas olur. Çünkü kayas 7/24 mahalle halkının yanında hizmet vermeye kendisini adamış muhtardır. Mahallenin cenazesin ‘de, düğünün ‘de ,herhangi bir mahalle halkının sıkıntısı olsa mahalle halkı yanında yada Kayas sıkıntılı olanların duyumlarını alır almaz onların yanlarında olarak sıkıntılarına çözüm arayıp sorunlarını çözmeye çalışır.

Muhtar Kayas Anadolu Mahallesi halkıyla özdeşmiş kişiliği ile halkın abisi kardeşi babası haline gelmiş kişidir.

Muhtar Kavas, Gerçek bir sosyal demokrat düzgün, liyakat sahibi devletin tüm kurumlarında saygınlığı ile sevilen sayılan Kayas 3. Dönemdir.Anadolu mahallesi muhtarı seçilen Şahin Kayas muhtarımıza konuk olduk,

Bir dokunduk bin ah işittik Muhtar Kayas kendi partisinden her hangi bir desteğin olmadığını çıra dibine kör bakar misali olduğunu vurgulayarak diğer partililerden destekler geliyor ve bize sahip çıkıyor.

Muhtar şahin Kayas sitemlerini üzüntü içinde belirtiyor. Ben buradan CHP Yüreğir İlçe başkanına sesleniyorum Anadolu Mahallesi Muhtarı Şahin Kayas’a bir ses verin, Kayası dinleyin.

Anadolu mahallesinde Partisini 3 dönemdir tek başına göğüsleyen muhtarımızı yalnızlığa bırakmayın derim benden söylemesi.

Bizlerde değerli Muhtarımız Şahin Kayas’ın misafir perdeliğinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruzBu Haber 104 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..