loader
Foto

Gelecekle SARIÇAM ‘ın Geleceği


NOVACELL AJANS /ADANA-Gelecekle SARIÇAM ‘ın Geleceği Sarıçam Gelecek Partisi İlçe Başkan ve Başkan yardımcısının  01 FM Radio da Kent ve Gündem Programında Sarıçam ‘ın Geleceği Konu Programa katıldılar.

Gelecek Partisi Sarıçam İlçe Başkanı Umut Güllüçayır ve Yardımcısı İrfan Kayalı

01 FM Radioda Deniz Tengip’in Hazırlayıp Sunduğu  Kent ve Gündem Programın Konukları Gelecek Partisi Sarıçam İlçe Başkanı Umut Güllüçayır ve Yardımcısı İrfan Kayalı İle Sarıçam İlçesinin Gelecekte Gelecek Partisinin Seçimle Gelmesi durumunda halkın daha iyi refah bir ilçeye çok farklı ve refah bir ilçeye kavuşacaklarını belirttiler.

Sarıçamın yarayan kanalarını teker teker halkın ve kendilerinin en ince noktasına kadar tespit edildiğini belirtmişlerdir.

Her köşede ki esnaf ile bire bir görüşlerini alarak Gelecekte Seçimi kazandıkları takdirde yaptıkları projeleri halkla birlikte yerine getireceklerini   01 FM Radio ‘da Deniz Tengip İle duyuru yapmaktan çekinmediler .

Gelecekte SARIÇAM 'ın Geleceği

Deniz Tengip Ve Saıçam İlçe Başkan Yardımcısı İrfan Kayalı

Sarıçam İlçesinin en çok ihtiyacı  olanların başında dinlenme parkları ve çocuk  oyun alanlarıdır.Bunların kesinlikle yapılması gerektiğini belirttiler. Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu’nu halk bağrına basarak vatandaşların Sn.Davutoğlu’na GELECEK SARIÇAM halkının olacağını Sarıçam Halkının teminatı olarak esnaftan ve halktan söz almıştır.

Gelecek Sarıçam İle yapılacak Aş  ve barınma evlerinin hızla yapılması gerektiğini vurguladılar. En büyük nedeni bölgede  durumu iyi olmayan vatandaşlarımıza yardım eli uzatılmasıdır.

01 FM Radioda Deniz Tengip’in Hazırlayıp Sunduğu  Kent ve Gündem Programın Konukları Gelecek Partisi Sarıçam İlçe Başkanı Umut Güllüçayır ve Yardımcısı İrfan Kayalı

01 FM Radioda Deniz Tengip’in Hazırlayıp Sunduğu Kent ve Gündem Programın Konukları Gelecek Partisi Sarıçam İlçe Başkanı Umut Güllüçayır ve Yardımcısı İrfan Kayalı

Gelecekte Sarıçam ilçesinde iş  ve aş bulamayan vatandaşlarımıza iş ve aş konusunda imkanları dahilinde iş alanları açılması konusunda  en büyük hedeflerinden olduğunu açıkladılar.

Sarıçam bölgesinin tarım bölgesi içerisinde olasıda büyük avantajdır. Sarıçam Gelecekte Gelecek partisi ile dev projeler içerisinde Uydu kent konumunda olacaktırBu Haber 147 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..