loader
Foto

Emniyette tanıdıklarım var dedi, genç kadını tehdit ve darp etti.


Emniyette tanıdıklarım var dedi, genç kadını tehdit ve darp etti.


Diyarbakır’da yaşayan İ.G isimli genç kadın, İş başvurusunda bulunduğu marketin sahibi B.K tarafından alıkonulduğunu, tehdit ve tacize maruz kaldığını iddia ederek, “Ben pınar’lar gibi, özgecan’lar gibi, diğer melekler gibi ölmek istemiyorum ben yaşamak istiyorum” diyerek yardım istedi.

İddiaya göre, İ.G isimli kadın, 7 ay önce, B.K’nın marketinde çalışmak için iş başvurusunda bulundu. Bir süre sonra B.K, seni devlet kurumunda işe yerleştireceğim fakat bu iş için para lazım diyerek genç kadının parasına el koydu. Daha sonra kadını taciz ve darp eden B.K, Genç kadını “Emniyet ve Mit içinde tanıdıklarım var, kendimde mitte çalışıyorum, valilikte akrabalarım var, Diyarbakır savcılığı bana hiçbir şey yapamaz, yaptığı an onu bile görevden alırız. Kimse senin sesini duyamaz. Bak Pınar’a ne oldu, öldü. Öldüren az ceza yedi. Sen şikayet edersen bir yere söylersen bende seni, aileni öldürürüm kimse bana ceza veremez.” Diyerek tehditlerde bulundu.

B.K hakkında suç duyurusunda bulunduğunu belirten İ.G, B.K’nın abisini arayarak, tüm aileyi öldürme tehditlinde bulunduğunu söyledi. İntihar ettiğini ve 4 gün boyunca yoğun bakımda tedavi gördüğünü belirten İ.G “Ben Pınar’lar gibi, Özgehan’lar gibi, diğer melekler gibi ölmek istemiyorum ben yaşamak istiyorum. Lütfen, yardımcı olun sesimi duyun” diyerek yardım çağrısında bulundu.

Haber ve Fotoğraf Ercan ÇağlayanBu Haber 74 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..