loader
Foto

Çok Konuşulan O Fotoğrafa Bakın Kimmiş


ÇOK KONUŞULAN O FOTOĞRAF BAKIN KİM MİŞ

Litrelerce su şişesini bedenine saran ormanlık alana girip yangım söndürmeye giden vatandaşın fotoğrafı sosyal medyada çok konuştuğu ,bir çok sosyal medya kullanıcı maşallah Seyit onbaşı’ mısın mübarek ve benzeri yorumlar yapıldı.

O fotoğraf Tuncel Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Maçoğlu ’na ait olduğu anlaşıldı….

Bazıları  makamlarında koltuk sevdalısı, bazıları ise  halkına sevdalıdır.

Seni Seviyoruz Piro

Tunceli Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu
Tunceli Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu

Fatih Mehmet Maçoğlu

20 Aralık 1968, Ovacık], Zaza kökenli Türk laborant ve Tunceli Belediye Başkanı, 2014-2019 yılları arasında Ovacık belediye başkanı. 2014 Türkiye yerel seçimlerinde Türkiye Komünist Partisi’nden aday olarak seçilen[4] Maçoğlu Türkiye’nin ilk TKP’li belediye başkanıdır. Maçoğlu, Türkiye Komünist Partisi (TKP) ile Demokratik Haklar Federasyonu’nun (DHF) seçimdeki ortak adayı idi.

Ovacık, Tunceli’ye bağlı Çemberlitaş köyü doğumlu, ilköğrenimini Ovacık YİBO’da, orta öğrenimini Bingöl Sağlık Meslek Lisesinde tamamladı. Meslek yaşamına 1989 ‘da Konya’nın Bozkır ilçesinde sağlık memuru olarak başladı. 1992 ile 2007 yılları arasında Tunceli’nin Pertek ilçesinde görev yaptı. 2006 yılında Çilimli ilçesine atandı fakat bu karar uygulanamadı.[kaynak belirtilmeli] 2007 yılından bu yana Tunceli Devlet Hastanesini Acil Servis bölümünde Sağlık Memuru olarak çalışmaktaydı. Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası üyesi olan Maçoğlu evli 2 çocuk babasıdırBu Haber 333 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..