loader
Foto

CHP Çukurova Tam Gaz İlerliyor


CHP ÇUKUROVA TAM GAZ İLERLİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova İlçe Örgütü “Hemen Seçim” Sloganıyla Çalışmalarına Mahfesığmaz Mahallesinde devam etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya başta olmak üzere katıldığı bütün programlarda üstüne basa asa dile getirdiği erken seçim çağrısına uyan Çukurova İlçe Başkanlığı tempoyu artırarak mahalleleri turlamaya başladı. Hafta başı Yüzüncüyıl Mahallesinde partililerle bir araya gelen İlçe Başkanı Remzi Ümit Atay,hafta sonu da kurmaylarıyla beraber MahfesığmazMahallesine çıkartma yaptı. Seçim güvenliği, seçim işleri ve örgütlenme modellerini gözden geçiren Atay, olası bir erken seçime hazırız mesajı verdi. 

HER ŞEY YOLUNDA DEĞİL

Parti iç dinamiklerini harekete geçirmek istediklerini belirten İlçe Başkanı Avukat Remzi Ümit Atay Şu ifadeleri kullandı “Ülkede her şey yolunda değil. Günlerdir mafya siyaset ilişkisini konuşuyoruz. Tuzun koktuğu anı yaşıyoruz. Esnaf perişan, çiftçi mağdur, dar gelirli açlık sınırının altında yaşıyor. Mutlu olan bir azınlık var onlarda ülkemizi sömüren bir avuç müteahhit. Tek adam rejimi ülkeyi adeta uçuruma sürüklüyor. Her an bir erken seçimle karşı karşıya kalabiliriz. Biz Cumhuriyet Halk Partililer olarak; olası bir erken seçimede hazırız, ülkeyi yönetmeye hazırız ifadelerini kullandı.

İNANMIŞLARLA YOL YÜRÜYORUZ

Burada konuşan CHP Çukurova İlçe başkanı Remzi Ümit Atay, kampanya çerçevesinde mahallelerde buluşmalar düzenleyeceklerini belirterek, “Cumhuriyet Halk Partisi Çukurova İlçe başkanlığı olarak hemen seçime kampanyası başlattık. İnanmış partililerimizle yol yürüyoruz. Bu kampanya çerçevesinde öncelikle mahallelerimizde ki okul sorumlarımızla ve muhtarlarımızla buluşuyoruz.

Buluşmanın ana başlıkları:

Mahallenin sorunlarının tespit edilerek raporlanması, sokak örgütlenmesi çalışmalarının tamamlanması, mahallelerimizde olası bir erken genel seçime yönelik seçim güvenliği çalışmalarını yürütmek amacıyla bir araya geliyoruz. Ayrıca bu çalışmada partililerimizden eleştiri, öneri ve isteklerini de alarak genel çaplı bir mahalle çalışma raporu hazırlıyoruz. Hemen seçime kampanyasını Kadın Kolları ve gençlik kolları başkanımızla birlikte mahalle koordinatörümüz ve yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte yürütüyoruz” dedi.Bu Haber 272 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..