loader
Foto

Çeşme'nin güvenliği, sezon öncesi masaya yatırıldı


MUHAMMET İSA ATAGÖZ 

ÇEŞME / UHA - Çeşme'de güvenli bir yaz sezonu yaşanması için alınacak önlemleri belirlemek üzere bir toplantı düzenlendi.

1 Haziran tarihi itibariyle kademeli normalleşmenin başlamasıyla Çeşme'de yaz sezonu hazırlıkları devam ederken, güvenli bir yaz sezonu geçmesi için de gerekli önlemleri almak üzere bir toplantı düzenlendi.

Ulusoy Çeşme Limanı toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Çeşme Kaymakamı Ünal Çakıcı, İzmir Emniyet Müdürü Dr. Hüseyin Aşkın, İl Jandarma Komutan Yardımcısı, İzmir Sahil Güvenlik Komutanı, Çeşme Emniyet Müdürü Gürcan Alev, Çeşme İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Emin Yılmaz, Çeşme Sahil Güvenlik Komutanı ve ilgili yetkililer katıldı.

Çeşme Kaymakamı Ünal Çakıcı yapılan güvenlik toplantıyla ilgili bir twitter mesajı yazarak, "Çeşme emsalleri arasında en düşük suç oranlarına sahip bir yer. Bu ünvanımızı korumak icin turizm sezonu öncesi emniyet, sahil güvenlik ve jandarma yetkililerinin de katılımıyla güvenlik toplantısı yaptık, önlemlerimizi planladık. Konuklarımıza şimdiden iyi tatiller diliyorum" dedi.Bu Haber 318 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..