loader
Foto

Başkan Yalçın Göl'den Kurban Bayramı kutlama mesajı


Başkan Yalçın Göl'den Kurban Bayramı kutlama mesajı
Adana Yerel Medya Güçbirliği Platformu Başkanı Kamil Yalçın Göl, Kurban Bayramı vesilesiyle yazılı bir kutlama mesajı yayımladı.

Yayımladığı mesajında bayramların sevgi, dostluk, kardeşlik, barış ve hoşgörü duygularının pekiştiği günler olduğunu belirten Başkanı Kamil Yalçın Göl, bu vesile ile tüm İslam aleminin bayramını kutladı. Yerel Medya Güçbirliği Platformu Başkanı Kamil Yalçın Göl, mesajında şunları ifade etti:

"Bayramlar, kırılan kalplerin onarılması, yapılan hataların affedilmesi, hayatımızda daha çok barış, daha çok dayanışma ve kardeşlik duygusuna yer vermemiz gerektiği konusunda bir kez daha düşünmemiz için önemli fırsatlardır. Kurban Bayramı, özellikle yardımlaşma ve paylaşmayı da ifade etmektedir. Bu anlamda toplumsal birliğimizi daha da güçlü tutmalıyız.


Ben bu vesile ile bütün meslektaşlarımızın ve Tüm İslam aleminin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini, hem milletimiz, hem de insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olması dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.Bu Haber 212 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..