loader
Foto

Aydın, Adana’da partisine üye olanlara rozet taktı


 Aydın, Adana’da partisine üye olanlara rozet taktı

(UHA) ADANA– İYİ Parti’ye yeni katılımların da olduğu ASKİ’ye ait Atatürk Spor Salonu’ndaki toplantıya Koray Aydın’ın yanı sıra Ankara Milletvekili Halil İbrahim Oral, Isparta Milletvekili Aylin Cesur , Aksaray milletvekili Ayhan Erel , Mersin Milletvekili Zeki Hakan Sıdalı ve Behiç Çelik, Adana Milletvekili Mehmet Metanet Çulhaoğlu ile Genel İdare Kurulu üyeleri, İYİ Parti yöneticileri, il ve ilçe teşkilatlarından görevliler ile partililer katıldı.

Koray Aydın Adana Konuşması

Koray Aydın Adana Konuşması

Aydın, Adana ASKİ Atatürk Spor Salonu’nda, İyi partiye üye olanlara rozetlerinin takılacağı programda yaptığı konuşmada, İYİ Parti’nin en istekli ve heyecanlı tabana sahip olduğunu söyledi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, İyi parti olarak iktidar hazırlığı yaptıklarını belirterek, “İYİ Parti iktidar olacak ve Türkiye’yi hep birlikte biz yöneteceğiz. İYİ Parti’nin hızlı büyüyen, fikir üreten ve siyasete karşı oyun kurma kabiliyeti olan bir teşkilat olduğunu belirten Aydın, şöyle konuştu:

İnsan her şeyi unutsa bile o kışlada bayrağı indiren teröristlere müdahale etmemelerini unutmaz

İnsan her şeyi unutsa bile o kışlada bayrağı indiren teröristlere müdahale etmemelerini unutmaz

“Şunu hiçbiriniz aklınızdan çıkarmayın: İYİ Parti, kurulmuş çelik bir yay gibidir ve Türkiye’nin bu manada en istekli, en heyecanlı, en coşkulu tabanına ve teşkilatına sahiptir. Heyecan kazanacak, coşku kazanacak, istek kazanacak, ülkeye karşı duyulan sorumluluk kazanacak. Bütün teşkilatlarımızla teyakkuz halindeyiz.

İnsan her şeyi unutsa bile o kışlada bayrağı indiren teröristlere müdahale etmemelerini unutmaz

Rahmetli Erbakan Hoca bunları görse, hepsini toplar kapının arkasında cetvelle ellerine vurur, bir de tek ayak üzerinde bekletirdi.

Gittiğimiz, gezdiğimiz bütün il ve ilçelerdeki heyecanı, vatandaşın bize bakışını görüyoruz. Uzatılan el, milletimiz tarafından tutulmuştur. Yapılacak ilk seçimde de bu bütünleşme sandığa yansıyacak ve Cenab-ı Allah bize bunu yaşatacak, hep birlikte göreceğiz. İYİ Parti iktidar olacak ve Türkiye’yi hep birlikte biz yöneteceğiz.”

AK PARTİ MİLLETİN BAŞINA AÇTIĞI İŞLER

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, şunları söyledi :

AK PARTİ tükenmişliğini, bitmişliğinin tavan yaptığı anlaşılıyor ve görülüyorki hiçbir enerjileri kalmadı. 2017 AK PARTİ Yönetimini enerjilerinin bitmişliğini belirti. Cuma namazından sonra gazetecilere, büyük kongre hazırlığının yaptıklarını söyledi  2023 manifestosu büyük bir paket hazırladığını söyledi hiçbir açıklamada bulunmadı.

Koray Aydın iyi Parti üyelerine Rozet  taktı

Koray Aydın iyi Parti üyelerine Rozet taktı

Genel kurmay yapacak komutanların kalmadığı dönemde Ak Parti ‘inin fetoyla suç ortaklığı yaptığını fetoya teslim ettiğini hiç aklınızda çıkarmayın Bu işlerin dümeninde olan Feto, Ak Parti’nin de dümenindedir. Bunu yapanların yüzlerinin kızardığını gördünüz mü? Sen devletin kurumlarını götürüp kendi ellerinle Fetö’ya teslim edeceksin, yanında gezen Feto’nun emir eri olacak, sen hiç bir şey bilmeyeceksin öyle mi?

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, İyi parti olarak iktidar hazırlığı yaptıklarını belirterek,

“İYİ Parti iktidar olacak ve Türkiye’yi hep birlikte biz yöneteceğiz.

Bu işler AK Parti’nin Türkiye’de bu milletin başına açtığı işlerdir. 15 Temmuz’u hatırlayın; nerelerdeydiler. Hepsi saklanmışlardı. Bunlar PKK ile birlikte pasaport kontrolü yaptılar. Onları Diyarbakır meydanında Öcalan’ın mektubunu okurken de gördük.

İnsan her şeyi unutsa bile o kışlada bayrağı indiren teröristlere müdahale etmemelerini unutmaz. Bunları unutmadık. O 10 maddelik anlaşma ihanetin bedelidir. 28 Şubat 2015’in bedelidir. 3 AKP’li Genel Başkan yardımcısı 3 de terörist sevdalısı ile birlikte yapılan anlaşmanın sonucudur.

İyi Paarti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu

İyi Paarti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu

“TÜRKİYE  TEFECİLERİN ELİNE DÜŞÜTÜ”

Şimdi de Türkiye Cumhuriyeti’ni tefecilerin eline düşürdüler. Rahmetli Erbakan Hoca bunları görse, hepsini toplar kapının arkasında cetvelle ellerine vurur, bir de tek ayak üzerinde bekletirdi.

Gayri Safi milli Hasılaya bakın geçmişe gitmeyelim daha bu yıl yüzde 42 küçüldü. Merkez Bankasında açık, cari açık, bütçe açık. Milletin zor gün parası ortada yok.

Bu iş bilmezliğin faturasını vatandaş ödüyor. 128 milyar doları kime sattınız? Merkez Bankası Başkanı ‘Bu işi soruşturayım ‘ deyince görevden aldılar. 128 bin doları damadın haberi olmadan o kasadan kimse alabilir mi?

AK Parti gidiyor. İYİ Parti geliyor. Millet bir iktidar partisine bakıyor bir de dönüyor bize bakıyor, vatandaşın ortak bir kanaati oluştu, o da İYİ Parti’nin iktidara yürüdüğüdür. İyi Parti kurulmuş bir çelik yay gibi. Tüm teşkilatlarımızla teyakkuz halindeyiz, ilk seçimde İYİ Parti teşkilatlarının nasıl mücadele ettiğini göreceklerBu Haber 449 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..