loader
Foto

ARSLAN”Ben Seyhan’ım, ben halkım”


Türkiye Değişim partisi Adana İl Başkanı Hakan Malgaf ‘’Genel Başkan Mustafa Sarıgül’ün Değişim Hareketini Adana’da başlatıp her kesimi birleştirerek ‘İktidara yürüyüşünü yine kadim şehir Adana’dan yapacağız ‘dediBen Seyhan’ım ben halkım

 

Hakan Malgaf TDP’nin Adana ve Türkiye için çok farklı değişimler getireceklerini ve siyaset yapmayıp hizmet yapacaklarını ifade etti

Adana’da Bir otelde  Türkiye Değişim Partisi Seyhan İlçe Başkanı Mustafa Arslan’nın Basınına tanıtımına, Adana İl Başkanı Hakan Malgaf ve İl Sekreteri Salih Çerkez,İl Teşkilat Başkanı Burarak Yeşilbaş katıldı.

Türkiye genelinde örğütlenme çalışmalarına hız verdiklerini belirtiler.Yapılanmalarının diğer partilerden çok farklı olacaklarını ifade ettiler.

Seyhan İlçe Başkanı Arslan İse; güzel şehir Adana için siyasetle uğraşmaları gerektiğine inanarak Genel Başkan Mustafa Sarıgül’ün öncülüğünde Türkiye Değişim Partisi Seyhan İlçe Başkanı olarak çalışmalarına başladıklarını belirti.

SEYHANLIYIM, SEYHAN’IN SORUNLARINI ÇOK İYİ BİLİYORUM

İl Başkanı Hakan Malgaf TDP’nin Adana ve Türkiye için çok farklı değişimler getireceklerini ve siyaset yapmayıp hizmet yapacaklarını ifade etti

Erken seçime hazır olacağız

Adanalı hemşehrilerimiz’den yoğun talep gelmekte ve müthiş bir teveccüh var. Bu yüzden umutlu ,mutlu, onurluyuz ve bu yoğunluk bize en liyakatli ilçe başkanlarını bulmaya yardımcı oluyor. Yakın zamanda ilçe kongrelerimize başlayacağız ve en kısa zamanda da il kongremizi de gerçekleştireceğiz. Erken seçime hazır olacağız inşallah. Adanamız hak ettiği yerde değil, tüm müsait şartlara sahip olmasına rağmen yanlış proje ve yönetimler yüzünden asıl varlığını gösteremiyor.

ARSLAN” Ben Seyhan’ım, ben halkım”

Adana Türkiye’nin incisidir ve bu hakkını Adana’mıza mutlaka vererek en büyük değişimi yaratacağız”

“SEYHANLIYIM, SEYHAN’IN SORUNLARINI ÇOK İYİ BİLİYORUM”

Adana’nın en büyük ilçesinin Seyhan olduğunu ifade eden Başkan Arslan, “Seyhan ilçemizde yaklaşık 800 bin nüfusu var. Biz projelerimizle değişim yaparak halkımıza, yakınlığımızı sıcak  kanlılığımızla insanlarımızla iç içe olarak büyük değişimleri yaşatacağız.

iş adamlarımızın hepsinin dertlerini çok iyi biliyorum.

Ben Seyhan’ım, ben halkım

Seyhan’ın Kenar Mahalle çocuğuyum. Ben Seyhan’ım, ben halkım kendisiyim, ben Seyhan’ın dertlerini sorunlarını bilen halktan biriyim Seyhan’ın tüm dertlerini biliyorum. Yaşlı amcamızın, yaşlı teyzemizin, ne istediğini çok iyi biliyorum. Gencimizin, esnafımızın, çiftçimizin, sanayicimizin, ticaretçimizin,  adamlarımızın hepsinin dertlerini çok iyi biliyorum.

Mustafa Arslan ” Ben Seyhan’ım ben halkım”

Karanlığa, çaresizliğe terk edilmiş Gençlerimizin neye ihtiyacı olduğunu en iyi bilenlerden birisiyim. Onlara değişimle umut ışığı olmak için iktidara geliyoruz. Türkiye Değişim Partisi olarak insanlarımıza refahı huzuru ve istihdamı yaratarak sanat ve spor faaliyetlerini farkındalık yaratarak değişim getireceklerinin sözünü de vererek Seyhan’da artık değişim rüzgarları esmeye başladı.” dedi.

 Bu Haber 232 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..