loader
Foto

Alaçatılı yazarın ilk kitabı çıktı


Alaçatılı yazarın ilk kitabı çıktı

Alaçatılı öğretmen ve yazar Nurdan Baysal Aladağ'ın ilk öykü kitabı raflarda yerini aldı.

Çeşitli dergilerde, gazetelerde ve internet sitelerinde öyküleri ve yazıları yayımlanan ve çok sevdiği öğretmenlik mesleğini de sürdüren Aladağ, heyecanla beklediği kitabının basıldığı haberini sosyal medya sayfasında paylaştı.

Alaçatılı öğretmen ve yazar Nurdan Baysal Aladağ, sosyal medya sayfasında yaptığı paylaşımda şunları yazdı;

" 'Sevgiyi besleyen hayal gücüdür; hayal gücü bizi bildiklerimizin daha bilge, hissettiğinizden daha iyi, olduğumuzdan daha soylu kılar; bize hayatı bir bütün olarak gösterir; başkalarını, hem gerçek hem de ideal ilişkilerinde anlamamızı yalnızca hayal gücü sağlar.Sevgiyi yalnız güzel şeyler, incelikli düşünceler besler.'diyen Oscar Wilde'in sözünü rehber edinerek umuda yelken açmıştım.

Kendime verdiğim sözü yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyorum.

İlk göz ağrım okurlarıyla buluşmak üzere yola çıktı.Yazar olma yolculuğumda bana manevi desteğini esirgemeyen dostlarımı sevgiyle kucaklıyorum.

Gönlümde sakladığım öyküler kalemimden kağıda dökülüverdi.

Çantanın Gizemi adım adım bugünlere gelmesinde dost ellerin emeğinin olması sevinç kaynağım. Öykü Atölyesinde 'yol yolcusuna kıymaz' diyerek yazdıklarıma verdiği değeri hissettiren doğru yolda ilerlememi sağlayan Aydın Şimşek Hocama, ilk düzeltileri yapan Ömer Turan 'a, Hayal Yayıncılık Yayın Yönetmeni Özgen Kılıçarslan Danyal Hanım'a, editorüm Burak Çapan'a, kapak tasarımıyla yüzümde güller açtıran Rabia Coşkun'a, isimlerini saymakla bitiremeyeceğim çok değerli yazar şair dostlarıma ve beni destekleyen aileme sonsuz teşekkür ederim."Bu Haber 78 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..