loader
Foto

Akgün :Tam Kapanma Gelmeli,Kimse Mağdur Edilmemeli”


Akgün :Tam Kapanma Gelmeli,Kimse Mağdur Edilmemeli”

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AKGÜN: “TAM KAPANMA GELMELİ, KİMSE MAĞDUR EDİLMEMELİ”

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün, hızla artan koronavirüs vaka sayıları üzerine açıklamalarda bulundu.

Bir günde 300 kişinin öldüğünü, rakama vurulduğunda ise her 5 dakikada 1 kişinin öldüğünü ifade eden Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün, “Yetkililere bundan büyük uyarı olur mu?” diye sordu. Akgün sözlerine şöyle devam etti :

“TAM KAPANMA ZAMANI GELMİŞTİR”

“Artık tüm bilim insanlarının da dediği gibi süresini onların belirleyeceği tam kapanma zamanı gelmiştir. Çünkü ipin ucu kaçmıştır. Hızla artan vakalar, yakında yoğun bakımların tamamen dolup taşması ve beraberinde sağlık sisteminin çökmesine neden olma ihtimalini de beraberinde getirecektir.”

“ÜRETİM AKSATILMAMALIDIR”

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün açıklamasının devamında, “Burada dikkat edilecek nokta; üretimi hiçbir noktada aksatmamaktır. Ayrıca kapanma süresince, tüm fatura ödemeleri, kiralar, banka ve icra ödemeleri tamamen ertelenmeli kapanma bittikten sonra, verilecek ek bir sürede aksayan ödemeler yapılmalıdır. Adli süreler de bu kapanma içinde işlememelidir. Kimse mağdur edilmemelidir” ifadelerini kullandı.

ESNAF SARIGÜL’E SESLENDİ: -“BİR AN ÖNCE İYİLEŞİP ARAMIZA DÖNMENİZİ DÖRT GÖZLE BEKLİYORUZ”

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün

“65 YAŞ İRONİSİ”

Akgün son olarak, “Bu çok detaylı tedbirler alınmadan yapılacak kapanma, sağlığı korurken, ekonomiyi ve insanları daha kötü hale getirir. Ayrıca sayıları milyonları bulan 65 yaş üstü konusu yeniden, bilim ışığında, insaf ile ele alınmalıdır. Sağlıkta 65 yaş ayrımı Dünya’da yok. Bu konuyu acilen ele almak gerekiyor. İşin bir de mizahi yönü var. 65 yaş üstü milyonları eve hapseden sayın liderlerimizin hepsi de 65 yaş üstü. Burada yaman bir çelişki, gülümseten bir ironi yok mu?” diyerek sözlerini tamamladı.Bu Haber 412 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..