loader
Foto

Adana'da Uyşturucu Operasyonu


Adana’da Uyuşturucu Operasyonu

Adana İl Jandarma Komutanlığınca; huzur ve güven ortamının devamının sağlanması, başta asayiş, terör ve kaçakçılık olayları olmak üzere suçların önlenmesi, aranan şahısların yakalanması maksadıyla; 23 Haziran 2021 tarihinde sorumluluk bölgesinde Huzur-Güven Uygulaması (Huzurlu Sokaklar ve Narkotik Suçları) icra edilmiştir.

Huzur-Güven Uygulaması
Huzur-Güven Uygulaması

Söz konusu uygulamalar neticesinde; (4.917) şahıs ve (860) araç sorgulanmış, sorgulamalar sonucu (20) şahıs yakalanmıştır. Yapılan uygulamalarda, (1.650) gram Kubar Esrar Maddesi, (50) gram Toz Esrar Maddesi, (2.057) kök Kenevir Bitkisi, (25) gram Metamfetamin Maddesi, (23) gram Sentetik Bonzai Maddesi, (320) paket Kaçak Sigara, (1) adet Ruhsatsız Tabanca, (1) adet Ruhsatsız Av Tüfeği, (28) adet Tabanca Mermisi ve (1) adet Bıçak ele geçirilmiştir.

Toz Esrar Maddesi,
Toz Esrar Maddes

 Trafik timlerince yapılan uygulamalarda toplam (860) aracın kontrolü yapılmış, (60) araç/sürücüye cezai işlem uygulanmış, (25) araç trafikten men edilmiştir.

Halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması amacıyla yürütülen çalışmalara aralıksız olarak devam edilmektedir. Bu Haber 240 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..