loader
Foto

Adana’nın Başarılı Belediye Başkanları


YUSUF ÖZER’İN ÖZEL HABERİ

Adana’nın Başarılı Belediye Başkanları

Bir Memleketin Makrus kaderini değiştiren CHP ‘li Belediye Başkanlarından Seyhan Belediye Başkanı Akif kemal Akay ve Çukurova Belediye Başkanı Sone Çetin Tarih Yazmaya devam ediyorlar.

Soldaki Seyhan Belediye Başkanı Akif Akay Birkaç gün önce Türkiye Genelinde330 projenin katıldığı programda Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan Tarafında en başarılı proje seçilerek başarı plaketi aldı.

Bununla yetinmeyen bilge başkan AKİF KEMAL AKAY ‘ın Seyhan’a sözü olan  HALK MARKETLER Zincirini 7 Noktada açılması için kollarını sıvadı .

Amaçlarının önce insan olduğunu vurgulaya Bilge İnsana (Akif Kemal Akay) ve Bürokratlarına başarılar diliyoruz.

Sağda Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin Kendisi için değil memleket için çalışan bir başkan 7 defa Türkiye’nin İlçe Başkanı seçilen yaptığı öğrenci yurtları ,kapalı semt pazarları, gençler ve çocuklar için yaptığı su sporu havuzları, Emekliler için dinlenme evleri, kreşler  ve  işsiz gençler için oluşturduğu bir birimle işsiz gençlere dışarıdan istihdam sağlayarak bir çok işiz gençleri iş sahibi yapan Çukurova’nın  Gülen yüzü değerli Başkanımız Soner Çetin e Başarılar diliyoruz

DİP NOT : Seyhan ve Çukurova Belediye Başkanlarımız Adana’nın Makrus kaderini değiştirmeye devam ediyorlar.

 KENDİLERİNE VE EKİPERİNE BAŞARILAR DİLYORUZBu Haber 284 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..