loader
Foto

Ramazan Çimen’den Çukurova’ya İlçe Emniyet Müdürü Özlem Şeker’e


Ramazan Çimen’den Çukurova’ya İlçe Emniyet Müdürü Özlem Şeker’e

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, Çukurova’ya İlçe Emniyet Müdürü olarak atanan Özlem Şeker’i ziyaret edip projelerini anlattı.

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, kulüplerden ve spor camiasının yanı sıra her kesimden yoğun ilgi görüyor. Güler yüzü, sempatik tavırlarıyla herkesle çabucak kaynaşan Çimen, bu özelliğiyle ön plana çıkıyor. Ramazan Çimen, yaptığı ziyaretlerde “Başkan” gibi karşılanıyor..

Çukurova İlçe Emniyet Müdürü Özlem Şeker, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen’e teşekkür etti.

MÜDÜRÜMÜZ İLE GURUR DUYUYORUZ

Adana’nın Çukurova İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan şehit polis memuru Nebi Şeker’in kızı Özlem Şeker’in kentin ilk kadın ilçe emniyet müdürü olduğunu belirten ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, “Aynı zamanda Adanalı hemşehrimiz olan Müdürümüzün doğduğu topraklara ilçe emniyet müdürü olarak hizmet verecek olmasından büyük mutluluk duyduk. Müdürümüz ile ne kadar gurur duysak o kadar azdır. Bulunduğu yere tırnaklarını kazıyarak gelmiştir. Kendisine hayırlı olsun dileklerimi iletiyor, başarılar diliyorum” dedi.

Emniyet Müdürü Özlem Şeker

RAMAZAN ÇİMEN AMATÖR DOSTUDUR

Ramazan Çimen’in sevilen ve yıllardır sporun içerisinde olan bir isim olduğunu belirten Emniyet Müdürü Özlem Şeker, “Yıllardır Adana sporuna maddi-manevi büyük desteklerde bulunan Ramazan Çimen amatör spor aşığı birisidir. Gecesini gündüzüne katarak ekibiyle birlikte kulüpler ile diyaloğunu aralıksız sürdüren , onun gibi spordan beklentisi olmayan, her zaman amatörlerin yanında  olan  birisi amatörler için şanstır” diye konuştu..Bu Haber 272 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..