loader
Foto

Ramazan Çimen’den, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Sadi Kurdak’a ziyaret


Ramazan Çimen’den, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Sadi Kurdak’a ziyaret

Adana ASKF Başkan Adayı İşadamı Ramazan Çimen, Çukurova Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sanlı Sadi Kurdak’ı ziyaret ederek projelerini anlattı.

Ramazan Çimen’in Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sanlı Sadi Kurdak’ı ziyareti esnasında Çukurova Üniversitesi Spor Kulübü Başkanı Ercan Yeldan da yer aldı.

Çimen’den, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Kurdak’a ziyaret

Çimen’den, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Kurdak’a ziyaret

Kurdak gibi bir akademisyenin Adana ve Türkiye için bir kazanç olduğunu dile getiren Ramazan Çimen,“Tek isteğimiz Adana amatörünü hak ettiği noktaya taşımak. Amatörlerimize hak ettikleri değeri yeniden vermeliyiz. Çukurova Üniversitesi ile ortak projelerimizi hayata geçirmek istiyoruz. Prof. Dr. Sanlı Sadi Kurdak, bulunduğu makamı sonuna kadar hak eden, tecrübeli bir spor adamı ve akademisyendir. Kendisini Adana’mızda değerlendiren yetkililere teşekkür ediyorum. Kentimize ve ülkemize uzun yıllar değerli hizmetlerine devam etmesini diliyorum” diye konuştu.

Ramazan Çimen’in nazik ziyaretinden mutlu olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Sanlı Sadi Kurdak, şunları söyledi;

Çimen’den, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Kurdak’a ziyaret

ASKF seçiminde kendisine başarılar diliyorum.

“ ASKF Başkan Adayı değerli spor adamı Ramazan Çimen’e nazik ziyareti ve güzel dilekleri için çok teşekkür ediyorum. Adana gençliğinin kötü alışkanlıklardan kurtulup, spora yönlenmesi ve yaptıkları sporda da en üst seviyeyi hedeflemesi noktasında uzun yıllar görev yapmayı arzu ediyorum. Bizler her zaman ve her fırsatta spora olan hizmet ve desteklerimize devam edeceğiz. ASKF seçiminde kendisine başarılar diliyorum.” 

01 HABER AJANSIBu Haber 55 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..