loader
Foto

Adana Öze Dönüş Derneğinden Saadet Partisi İl Başkanlığına ziyaret


Adana Öze Dönüş Derneğinden Saadet Partisi İl Başkanlığına ziyaret

ADANA ÖZE DÖNÜŞ DERNEĞİNDEN SAADET PARTİSİ İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET

Adana Öze Dönüş Derneği yöneticileri Saadet Partisi İl Başkanlığını ziyaret ederek İl Başkanlığına yeni seçilen Musa Ahmet KAYA’ya hayırlı olsun dileklerini iletti ve Öze Dönüş Hareketinin hazırlamış olduğu “İstanbul Sözleşmesi Değerlendirme Raporu ile Kimlik Sorununa Çözüm Arayışı” dosyalarını takdim ettiler.

ADANA ÖZE DÖNÜŞ EĞİTİM, KÜLTÜR VE     YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

ADANA ÖZE DÖNÜŞ EĞİTİM, KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

Saadet Partisi İl Başkanlığına ziyaret

Adana Öze Dönüş Derneği Başkanı Ali AYGÜN ve yönetim Kurulu Üyesi Orhan Göktaşın katıldığı ziyarette Saadet Partisi İl Başkanı Musa Ahmet KAYA ile Başkan Yardımcısı Yavuz Karatoprak hazır bulundu.

ADANA ÖZE DÖNÜŞ EĞİTİM, KÜLTÜR VE     YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

Ziyaret esnasında Öze Dönüş Derneği Başkanı Ali AYGÜN Saadet Partisinin ülkemizin en köklü ve en önemli partilerinden biri olduğunu kendilerinin de bir STK olarak ülkenin sorunlarına çözüm aramak ve katkı sunmak adına bu iki raporu hareket olarak hazırladıklarını belirtti.

ADANA ÖZE DÖNÜŞ DERNEĞİNDEN SAADET PARTİSİ İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET

Yeni Anayasa çalışmalarının tartışıldığı bir zaman diliminde “Kimlik Sorununa Çözüm Arayışı” isimli çalışmalarının daha da önem kazandığını, kimlik sorunun bu ülke için bir beka sorunu olduğunu ve çözülmesi gerektiğini dile getirdi. Başkan Aygün bu konular ve çözümleri ile ilgili Saadet Partisi ile iş birliği içinde olmak istediklerini dile getirdi.

Saadet Partisi Adana İl Başkanı Musa Ahmet Kaya ise ziyaretten oldukça memnun olduklarını, raporları inceleyerek iadei ziyarette bulunacaklarını dile getirdi.Bu Haber 56 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..