loader
Foto

AK Parti Ağrı Belediye Meclisi’nden Kınama


21.12.2020 tarihinde sosyal medyada tüm halkımız tarafından görülen hain ve çirkef söylemleri tüm Ağrı halkı adına şiddetle kınıyoruz.
Bir ilin iradesi ve tüm Türkiye’nin kabul ettiği kıymetli bir şahsiyet olan Savcı Sayan’a yapılan bu çirkin saldırı ve şiddet eğilimli açıklamalara cevabı misliyle verilmiştir.
Sözlü olarak, eleştiri sınırları dışında kalan, alçakça ve ahlaksızca konuşmalarda bulunan bu zevatın söylemlerinin hiçbir kürt vatandaşını temsil etmediği açıkça görülmektedir.
Bu yakışıksız paylaşımın sahibinin bir halkı temsil edercesine kendine yüklediği vasfın adilikten başka bir şey olmadığı da herkes tarafından kabul edilmiştir.
Vatan hainlerine karşı duruşunu hiçbir zaman bozmayan ve bazı kesimlerce kabul görmeyen bu dik duruş kendini bilmez zevatların havlamasına neden olmaktadır. Ancak bilinsin ki Savcı Sayan’a atılmaya cüret edilecek en ufak bir taş Ağrı halkına yapılacak bir saldırıdır.
Ağrı Belediye Meclisi olarak bu zevatı şiddetle kınadığımızı, Ağrı’nın iradesi Belediye Başkanımız Savcı Sayan’ın daima yanında, karşısında olanlarında en başta karşılarında duracağımızı kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz.Bu Haber 275 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..