loader
Foto

Gelecek Partililere Sandık Eğitimi


Gelecek Partisi Seçim ve Hukuk İşleri Başkanı Av. Ayhan Sefer Üstün tarafından Kocaeli teşkilat mensuplarına ‘Seçimlerde sandığa nasıl sahip çıkacağız’ konulu bir seminer verildi.

İzmit Belediyesi Şehit Ramazan Sarıkaya Kültür Merkezi’nde düzenlenen ve il başkanı Ömer Faruk Başaran’ın ev sahipliği yaptığı seminere; Gelecek Partisi Seçim ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı Hüseyin Tuluk ve Bayram Ali Akyüz, Gelecek Partisi İletişim Başkan Yardımcısı Serap Çakır, Gelecek Partisi Seçim ve Hukuk İşleri Başkanı il ve ilçelerin yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları başkan ve yöneticileri katıldı. 22, 23, 24 ve 26. dönem Sakarya Milletvekilliği yapan, Gelecek Partisi Seçim ve Hukuk İşleri Başkanı Av. Ayhan Sefer Üstün tarafından seçim öncesi, günü ve sonrasında yapılması gerekenler hakkında teşkilat mensuplarına bilgiler verildi. 

Üstün burada yaptığı konuşmada bir yıl içerisinde kurulan partilerinde seçime en hazır teşkilatlardan birisi olan Kocaeli’de bulunmaktan duyduğu memnbuniyeti dile getirerek yaklaşık iki saat süren bir sunum garçekleştirdi. Seçim günü yaşanabilecek olası sorunlar sırasında yapılması gerekenleri sinevizyon eşliğinde anlatan Üstün, teşkilat mensuplarının sorularını da yanıtladı. Katılımın bir hayli yüksek olduğu seminer Gelecek Partisi Kocaeli Teşkilatı için adeta olası erken seçimlerin startı niteliğindeydi.

 Bu Haber 393 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..