loader
Foto

Değişim İçerden Başlayacak


Türkiye Değişim Partisi Adana İl Başkanı Hakan Malgaf, İlçe Başkanlarının atanması için yoğun bir mesai sürecine girdiklerini belirterek, “Bütün çalışmalarımız iktidara gelme yolunda sağlam adımlar atmak üzere oluşuyor” dedi.

Malgaf, “Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül’ün tespitleri

Malgaf, “Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül’ün tespitleri doğrultusunda hareket ederek, öncelikle demokrasiyi içimizde sağlayacağız. Milletvekilliği, Belediye Başkanlığı ve hatta olası bir Genel Başkan seçiminde delege ağalığına son vererek, adayların belirlenmesi partimizin üyelerinin seçimiyle olacak. Seçmenlerimizin karşısına çarşaf listelerle çıkmayacağız. Aday isimlerini parti üyelerimiz seçecekler. Böylece Millet Meclisinin oturum salonu duvarında yazılı olan “EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR” sözü bizim iktidarımız sayesinde gerçek olacaktır” şeklinde konuştu.

Değişim İçerden Başlayacak

Malgaf, “Genel Başkanımızın da söylediği gibi

Gerek parti yönetiminde, gerekse iktidar oldukları zaman liyakatı öne alacaklarını dile getiren Hakan Malgaf, “Genel Başkanımızın da söylediği gibi Parlamentere sistemin yeniden tesis edilmesiyle DEĞİŞİMİ başlatacağız. Ben yaptım oldu anlayışı mutlaka değişecek. Milletvekillerinin halkın refah düzeyini artırmak için yeni yasalar ve kanunlar çıkartılması sağlanacak. Sanayici üretim için teşvik edilecek. Yeni yatırım alanlarıyla istihdam sağlanacak. Tarım kalkındırılacak, esnaf desteklenecek. İhracatın artırılması sağlanacak” ifadesini kullandı.

DEĞİŞİMİN anahtarı

İl Başkanı Hakan Malgaf, Genel Başkan Mustafa Sarıgül’ün Barışa Barışa Başaracağız ve Sağ El İle Sol Eli birleştireceğiz söylemlerinin DEĞİŞİMİN anahtarı olduğunu vurgulayarak, “Sayın Genel Başkanımız, ben dahil hiç bir arkadaşım ulaşılmaz değildir diyerek halkımıza ne kadar önem verdiğini belirtmektedir. Bu söylemler doğrultusunda Seçilmişler ve atanmışlar vatandaşlarımızın üzerinde değildir. ‘Benim Kim Olduğumu Biliyormusun?’ lafını sileceğiz. Adaletin her kez için eşit olmasını sağlayacağız. Bu DEĞİŞİM sayesinde siyaset dili yumuşayacak ve daha saygılı olacak” dedi.

Değişimi Geniş Bir Kadroyla Hazırlanıyoruz

Öz güven sahibi bir lider

Malgaf, “Genel Başkanımız iki genel seçimde başarılı olmazsam koltuğu başka bir arkadaşıma bırakırım diyerek öz güven sahibi bir lider olduğunu kanıtlamıştır. Bu da Parti içindeki demokrasinin ne kadar geliştiğinin bir göstergesidir. Bizlerde özlemini duyduğumuz bu demokrasi anlayışı çerçevesinde, Ülkenizin ve halkımızın refahı için DEĞİŞİMİ gerçekleştirme kapsamında çalışmalarımıza hız verdik” şeklinde konuştu.Bu Haber 176 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..