loader
Foto

Beypazarı İlçesinde KİAŞ Kömür İşletmesinde İş Kazası


Beypazarı ilçesinde KİAŞ Kömür İşletmesi A.Ş'nin  Sekli mahallesinde bulunan ait maden ocağında meydana gelen iş kazasında bir madenci hayatını kaybetti.

BEYPAZARI (UNİ)-Beypazarı ilçesinde KİAŞ Kömür İşletmesi A.Ş işletmesinin Sekli mahallesinde bulunan ait maden ocağında meydana gelen iş kazasında bir madenci hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre, Sekli mahallesinde bulunan ve KİAŞ Kömür İşletmesi A.Ş’nin  J sektörü maden ocağında işçi olarak çalışan Atilla Değirmenci(40), bant konveyörlerinin tamburlarına sıkışması sonucu hayatını kaybettiği öğrenildi.

Gündüz 08.00-16.00 postasında, sabah işbaşı yapmalarının ardından saat 10.00 sıralarında meydana gelen kazada, emekliliğine de 2 ay gibi süresinin kaldığı öğrenilen 40 yaşındaki maden işçisi Atilla Değirmenci, 2 çocuk babasıydı.

Maden ocağında, Cumhuriyet Savcılığının yaptığı incelemenin ardından dışarı çıkarılan maden işçisinin cenazesi, Cenaze aracına konularak Beypazarı devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Karabük İline gönderilecek:

Hayatını kaybeden Maden işçisinin Karabük ili Yenice ilçesinden olduğu ve yapılan işlerinin ardından cenazenin memleketine gönderileceği kaydedildi.Bu Haber 246 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..