loader
Foto

İYİ Parti Erzurum Milletvekili Cinisli, Sancaktepe'de ziyaretlerde bulundu


İYİ Parti Erzurum Milletvekili Naci Cinisli, Sancaktepe ilçesinde ziyaretlerde bulundu. İYİ Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığını ziyaret eden Milletvekili Cinisli, burada ilçe Başkanı Sezgin Öztürk ile görüştü. İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile de bir araya gelen Milletvekili Naci Cinisli İYİ Parti Sancaktepe İlçe Yönetimine başarılar diledi.

Erzurum Milletvekili Naci Cinisli, İyi Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından Sancaktepe Erzurumlular Derneğine ziyarette bulundu. Burada denek başkanı Hanifi Çelebi, İYİ Parti İlçe Başkanı Sezgin Öztürk ve Milletvekili Cinisli’yi dernek merkezinde misafir etti. Dernek çalışmaları hakkında bilgi veren Dernek Başkanı Hanifi Çelebi, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

İYİ Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk; “pandemiden dolayı çok yoğun çalışmalar yapamıyoruz. Erzurum Milletvekilimizin İstanbul ziyaretinden memnun kaldık. Kendisine teşekkür ediyoruz. Çalışmalarında başarılar diliyoruz. Aynı zamanda bizleri misafir eden Sancaktepe Erzurumlular Derneği ve onun kıymetli Başkanı Hanifi Çelebi’ye de misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum dedi.”

 Bu Haber 204 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..