loader
Foto

ÖKKEŞ AKSOY AK PARTİ'DEN İSTİFA ETTİ


Osmaniye- Düziçi / Ak Parti Yarbaşı Belediye Eski Meclis üyesi Ökkeş Aksoy partisinden istifa etti. Geçmişte CHP'nin en genç kurultay delegelerinden biri olan Aksoy, akabinde Ak Parti saflarından siyaset yapmıştı. Aksoy'un istifasının ardından hangi partide siyaset yapacağı henüz belirsizliğini koruyor.

Düziçi- Yarbaşı beldesinde, belediye başkanlığı için kollarını sıvadığı konuşulan Aksoy'un çevresine; başkan adaylığı için sıcak baktığı iddialar arasında.

Ak Parti'den istifasının ardından yaptığı kısa açıklamada hiç bir partiye henüz üye olmadığını belirterek şu ifadeleri kullandı:
"Hiç bir partinin mensubu değilim, şimdilik herhangi bir yerde değilim. Ama Millet ittifakının başarısı için çalışacağım. Her zaman olduğıu gibi milletimin yanındayım. İlerleyen zamanda Yarbaşı için hizmet etmeye devam edeceğim. Yaptığımız istişareler sonucunda siyasi kariyerimizi daha emin adımlarla ilerleteceğiz. Bu süreçte yanımda olan destek veren herkese teşekkür ederim. Düziçi ve Yarbaşı için en iyi hizmeti yapmaya devam edeceğim. "

Düziçi Belediye Başkanı Dr. Alper Öner ise sosyal medya hesabında, Ökkeş Aksoy ile bir fotoğraf paylaşarak şu ifadeleri paylaştı: "Şu an itibari ile Ökkeş Aksoy AKP ‘den istifa ederek Millet İttifakına destek vereceğini ve birlikte yol yürüyeceğimizi beyan etti..Kendisine çok teşekkür ederim"

Aksoy'un istifasının ardından sosyal medyada, çok miktarda yapılan olumlu ve olumsuz yorumların sayısı da dikkat çekici oldu.  Bu Haber 148 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

A Gazetem İle Dünya'dan Haberdar Olun..